Agnieszka Dąbrowska

Witam na mojej stronie!

Agnieszka Jabłońska

Nauczyciel języka polskiego oraz języka polskiego jako obcego

Jestem absolwentką Instytutu Filologii Polskiej UMCS w Lublinie.  Ukończyłam podyplomowe studia w zakresie Psychologii Komunikacji Społecznej w Instytucie Psychologii UMCS. Jestem zainteresowana podnoszeniem kompetencji komunikacyjnych i ciągłym rozwojem. W czasie studiów  już uczyłam dzieci  języka polskiego. Lubię dalekie podróże i dobry film.  Ukończyłam także studia z dydaktyki języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyta wiedza podczas studiów w połączeniu z praktykami pozwoliły mi podnieść kwalifikacje. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć wyrównawczych z projektów unijnych. Nadal doskonalę swój warsztat polonisty. Pracuję nad atrakcyjnością zajęć prowadzonych przy zastosowaniu tablicy interaktywnej. Obecnie jestem egzaminatorem języka polskiego jako obcego na poziomie B1.

Zainteresowania: komunikacja niewerbalna, literatura, teatr, fitness, moda.

Email:agnieszkadab10@gmail.com

Sala: 212